Datum a čas:

Nástup bude dne 17.8.2018 od 15. 00 hod. Dostavte se do 16. 00 do budovy ředitelství Tršické zemědělské a.s. v Tršicích okres Olomouc.

Pracovníci budou ubytování a zařazeni na pracoviště nejdříve v 15.00 hod. Autobusová linka z Přerova odjíždí v 15:05 a přijíždí v 15:28, z Olomouce odjíždí v 14:35 a přijíždí v 15:00.

 

Co s sebou:

 Všechny pracovníky žádám , aby si s sebou přivezli:

 

Ubytování a strava:

Ubytování je ve vícelůžkových pokojích se společným soc. zařízením na patře. Na pokojích jsou normální postele a peřiny s povlečením. Na pokojích není možnost úschovy cenných předmětů. Nevozte tedy s sebou to co nebudete nutně potřebovat. Ve vrátnici můžete uschovat hotovost, telefon atd.

V přízemí budovy je jídelna, kde se podává strava. K odběru stravy obdržíte stravenky na 4 jídla denně. Není nutné si brát všechna jídla. Ta, která nebudete, chtít si odhlásíte. Na konci brigády Vám bude strženo ze mzdy, to co si neodhlásíte. Obědy i večeře jsou teplé. Stravování začíná druhý den po nástupu snídaní. Na den příjezdu si tedy zajistěte stravu vlastní.

Důležité: na ubytovně je požární směrnicí zakázáno používání tepelných spotřebičů a kouření. Není tedy možné samostatné vaření. Nemá tedy smysl dovážet si vlastní konzervy. Pokud vám nebude vyhovovat naše strava, je možné se stravovat v blízké hospodě. Na vrátnici je k dispozici varná konvice, pro uvaření kávy, čaje či instantní polévky.

 

Konec: 

Předpokládané ukončení brigády bude 30.8.2018.